Disse bra folkene lager Gylne Gutuer Sykkelfestival 2019:
Listen oppdateres daglig.

Rittkomitéen:
Bjørn Ruud, Leif-Arne Berglund, Dag Schartum-Hansen, Kjetil Haaland (rittleder, tlf. 99042718)

Dommerteam i regi av NCF
Sanitet:
Saleh Hessen (rittlege)
Sonja Jacobsen (intensivsykepleier)
Brumunddal Røde Kors (ambulansetjeneste)
Sekretariat
Torhild Skaret
Mona Berglund
Bøtter og blomster m.m.
Hege Jahren Andersen
Vakt lørdag, Mot Klokka,
Fremmøte Tangen skole kl 0900:

Leif-Arne Berglund
Erik Andersen
Torleif Finstad
Kaare Sveen
Rasmus Lang Ree
Bård Bjøntegaard
Wenche Løvsletten (Brikkekontroll)
Odd H. Tangen (holder)
Knut Erik Manstad  (flaggvakt)
Morten Olsen (ekstravakt)
Edgar Jacobsen (ekstravakt)

+8 stk. vakter fra NCF Road Safety Team
Sjåfør/Nøytral service søndag, Gylne Gutuer ,
Fremmøte Stange kl 0730

Arne Kristian Holter
Jens Wolsgaard Nøytral service (Roy Nesholen assisterer)
Leif Arne Sigurdsen
Thor Aage Dæhlie
Svein Haugom/Halvor Hirkjølen
Birger Wernberg
Øyvind Nesdal (
Bjørn Granli
Per Christian Liberg
Vidar Karlsen
Dag Olssøn
Tore Schartum-Hansen


Rigg fredag

Leif-Arne Berglund (e.1600)
Bjørn Ruud
Torleif Finstad
Edgar Jacobsen
Knut Erik Manstad
Tom Åsen
Kjetil Haaland

Litt mindre behov enn først tenkt. Blir mest å kjøre ut materiell.
Vi møtes på Klubbhuset i Ottestad kl 16, om ikke annen beskjed blir gitt direkte
Vakt søndag, Gylne Gutuer
Fremmøte Stange kl 0730

Torstein Thinn
Erik Andersen
Olav Kjøs
Torleif Finstad
Geir Olav Byenstuen
Bjørn Østlie
Knut Erik Manstad
Kenneth Mathiassen
Kaare Sveen
Tom Åsen
Odd H. Tangen
Jan Andreassen
Terje Fjæstad
Line Fjæstad
Abdikadir A Arten
Jan Magne Brenden
Tor Haugstulen 
Frode Vilster Sørli
Dag Skjølaas
Kai Hoff
Trond Ellingsen
+ 10 stk. vakter fra NCF Road Safety Team
Rigg lørdag:
Vi tar ned umiddelbart etter siste målgang.  Kjører inn skilt, og starter i Stange så raskt vi rekker.

Leif-Arne Berglund
Birger Wernberg
Bjørn Ruud
Torleif Finstad
Stian Mikkelsen

Sponsorer:
Mari Nordtun
Konrad Sel (biler)
Birger Wernberg (biler)
Uno-X (biler)
Rigg Søndag morgen:
Fremmøte 06:30  Kan forskyves, avhengig av hvor mye vi får gjort lørdag
Rune Engebretsen
Birger Wernberg
Bjørn Ruud
Stian Mikkelsen
Torleif Finstad
Edgar Jacobsen

Nedrigg søndag
Umiddelbart etter målgang

Espen Nyland
Leif-Arne Berglund
Bjørn Ruud
Birger Wernberg
Kjetil Haaland
Torleif Finstad
Edgar Jacobsen



Levert av IdrettenOnline